נדלן נתניה פרויקטים דירות חדשות

נדלן נתניה פרויקטים דירות חדשות עיר ימים

עיר נתניה מתגוררים קצת מעל 255 אלף תושבים ונוסדה בשנת 1929 משתייכת למחוז השרון.
לכל אורכה של העיר חופי הים התיכון מצפון לדרום ומגורים קו ראשון לים במרחק הליכה אל החוף.
יזמי נדל"ן, קבלנים ומשקיעים מעדיפים את נתניה בשל כך ובשל מיקומה במרכז הארץ.

בנתניה באופן קבוע נבנים פרויקטים חדשים והביקושים לדירות חדשות ויד שניה ערים מאוד.
המדד הכלכלי-חברתי של האוכלוסייה בנתניה עומד על 5/10. עד שנת 2025 צפויה העיר להכפיל מספר התושבים ולהיות העיר הרביעית בגודלה בארץ.

מחיר חדשה מקבלן בנתניה נע בממוצע בין 1,650,000 ש"ח ל-1,850,000 ₪, נכון לנתוני שנת 2021. התשואה על דירה להשכרה בנתניה עומדת על 2.9% בממוצע לשנה. בעיר ימים מחירי הדירות מתחילים ב 3.2 ל 4 חדרים בקומה ראשונה.

העיר נמצאת בפיתוח תמידי, וניתן לראות בה מגמה עקבית מאד של פרויקטים חדשים בבניה המאפשרים לרבים להפוך לתושבי העיר או למשקיעי נדל"ן בה. העיר נתניה מדורגת בציון 5/10 בדרוג החברתי-כלכלי ו-22% מהתושבים בה הינם אקדמיים.

נתניה נוסדה בשנת 1929, היא הפכה לעיר בשנת 1948 – בשנה בה הוקמה מדינת ישראל, וכעת, כ-70 שנה לאחר מכן, תוכלו גם אתם לרכוש דירה למגורים או השקעה!

אחד מהיתרונות הבולטים ביותר של העיר נתניה הוא כמובן חוף הים. נתניה נהנית מיתרון משמעותי שמביא אליה הרבה דיירים חדשים כמו גם המון תיירים מהארץ ומחו"ל. שכונת רמת פולג ועיר ימים נמצאות על חוף הים הרצועה הדרומית נמצאות בין שתי שמורות טבע , שמורת האירוסים מצפון ושמורת נחל פולג מדרום, שתי שמורות טבע וים בניהן במרכז הארץ! 

בעת שאתם בוחרים להתמקד ברכישת

 בנתניה רמת פולג או עיר ימים ליד הים, אתם יכולים ליהנות מלוקיישן האידיאלי ביותר בעיר המעניק לכם בנייה מתקדמת באיזור מתוכנן , ובין אוצרות הטבע  חוף הים ושמורות הטבע.

דירות יוקרה בנתניה הן לרוב דירות הממוקמות אל מול הים, כך שעליכם לקחת בחשבון כי מדובר על הדירות היקרות ביותר שתוכלו למצוא בעיר. התמורה? אכן ראויה.

רוכשי הדירות ניגשים אל תהליך חיפוש הדירה החדשה עם תקציב מוגדר מראש, באמצעותו ניתן למקד את החיפוש ובעיקר להישאר בגבולות התקציב. אם כן, לפניכם, , המחירים המייצגים פרויקטים ודירות שכבר נמכרו בנתניה:

דירת 2 חדרים חדשה בעיר תעלה לכם בממוצע בין 900,000 שקלים ל-1,300,000 שקלים. אם אתם חושקים ברכישת דירת 3 חדרים חדשה בפרויקט חדש, העלות נעה בין 1,500,000 שקלים ל-1,700,000 שקלים. מחיר של דירה גדולה יותר, כמו דירת 4 חדרים חדשה בנתניה עומד בממוצע על 1,800,000-2,300,000 שקלים , בעוד דירת 5 חדרים מקבלן תעלה לכם כבר 2,200,000-2,300,000 שקלים. בעיר ימים כבר הגיע המחיר מעל 3,000,000 מ שח 

מחפשים דירות למכירה בנתניה עד מיליון ש"ח? לצערנו, כיום כבר מאד קשה למצוא דירה שעונה על הקריטריון הנ"ל, קל וחומר אם מדובר בדירה חדשה. פרויקטים בנתניה מתחילים כיום במחיר של 1.5 מיליון ש"ח לדירת 3 חדרים ואף יותר מכך אם מדובר בפרויקטים בנתניה על הים.

רכישת  דירה למגורים או להשקעה בנתניה?

לעתים, מה שמביא רוכשים לנתניה הוא לא רצון לגור בה, אלא להשקיע בה. אכן, העיר נתניה ראויה להשקעה, זאת הודות ללוקיישן המרכזי שלה והגישה המהירה אל תל אביב. בהנחה ואתם אכן מעוניינים ברכישת דירות להשקעה בנתניה, ההמלצה עבורכם היא לכוון לדירות קטנות יותר. הסיבה? מחירן זול יותר וגם התשואה הינה גבוהה יותר.

בעת שאתם רוכשים דירה קטנה להשקעה, סביר כי יהיה לכם גם קל יותר להשכיר אותה, זאת מאחר והיא נחשקת על ידי זוגות צעירים בתחילת דרכם המעוניינים בפתרון דיור זול העונה על הצורך שלהם. פרויקטים חדשים למגורים בעיר נתניה מציעים בין היתר גם דירות קטנות, כך שתוכלו לרכוש את הדירה החדשה שלכם גם דרכם ולהשכיר בהמשך את הנכס שלכם.

דעו כי בעת שאתם מחליטים לרכוש דירה להשקעה, עליכם לשים את עצמכם בנעליהם של השוכרים.

סביר להניח בעת שאתם מחפשים אזור למגורים, אך בעת שאתם מייעדים את הדירה לדיירים אחרים – עליכם לקחת בחשבון העדפות אחרות. על כן, השקיעו מחשבה באזור בו אתם משקיעים.

חפשו אחר הפרויקטים העתידיים בנתניה הממוקמים באזורים מרכזיים בעיר, זאת מאחר ודירות באזור מרכזי יותר הן דירות נחשקות ומבוקשות שקל יותר להשכיר אותן. האזורים המבוקשים בנתניה יכולים להיות מצד אחד קניון השרון, אזורים הקרובים אל מוקדי התעסוקה השונים או אזורים פופולריים כמו אזור הים. שאלו עצמכם מי קהל היעד לדירה שלכם ובהתאם בחרו את האזור להשקיע בו.

 עד כמה אנשים מעוניינים לגור בנתניה?

הקצב בו מוצעות למכירה דירות חדשות בבניה מעיד על הביקוש הגבוה שיש למגורים בעיר. על פי נתונים מהשנה האחרונה, נתניה מדורגת במקום ה-2 בדירוג הערים המבוקשות ביותר על ידי העולים החדשים ומשדרגי דיור שרוצים לגור על יד הים.

מחירי הנדל"ן בעיר, חוף הים הזמין לתושבים, אזורי התעסוקה והפנאי והלוקיישן המרכזי, הפכו את נתניה לבחירתם של רבים!

בנוסף, לקוחות שמעוניינים לרכוש דירה על קו הים, דבר שכיום הינו כמעט בלתי אפשרי בערים אחרות שכן כל הדירות נמצאות בתפוסה מלאה, או לחילופין בעקבות מקרים בהם אין פרויקטים חדשים המציעים דירות למכירה.

בנתניה, תוכלו לרכוש דירה חדשה או יד ניה בנתניה שנמצאת על קו הים וכך ליהנות מאיכות חיים גבוהה כמו שתמיד חלמתם.

 

הצפי: נתניה כמעצמת נדל"ן

על מנת לבצע עסקת נדל"ן איכותית ומוצלחת, עליכם לקחת מבט אל העתיד ולנסות לצפות את המהלכים העתידים לבוא. נתניה תהיה בעתיד הקרוב העיר הרביעית בגודלה בישראל עם למעלה מ 500 אלף תושבים כפול מהיום! גם עולים חדשים וגם משקיעי נדל"ן מהארץ סימנו את נתניה כעיר שעתידה להפוך בקרוב מאד למעצמת נדל"ן.

מעוניינים למכור? להשכיר? לשכור?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
EnglishHebrewRussian